NGK V-Line 91136 Zapaľovacia sviečka PLZKAR6A-11
dostupnosťExpedujeme do 24h
Rozmer kľúča 14 mm Rozmer závitu M12 x 1,25 Dĺžka závitu [mm] 26,5 mm Zapaľovacia sviečka Platinova stredna elektroda...
NGK 5118 Zapaľovacia sviečka PLZKAR6A-11
dostupnosťExpedujeme do 24h
Zapaľovacia sviečka Bosch 0 242 129 529
Vzdialenosť elektród [mm] 1,1 mm Uťahovací moment [Nm] 23 Nm Rozmer závitu M 12 x 1,25 Dĺžka závitu [mm] 26,5 mm...